TEMPO KONDELA Obývacia stena, dub sonoma, SALESA

TEMPO KONDELA Obývacia stena, dub sonoma, SALESA

Moderná štýlová obývacia stena Bude správnym riešením pre Vašu obývaciu izbu, ktorá sa s ňou stane priestorom, kde sa budete vždy cítiť dobre a Vaša návšteva sa k Vám rada...

Moderná štýlová obývacia stena Bude správnym riešením pre Vašu obývaciu izbu, ktorá sa s ňou stane priestorom, kde sa budete vždy cítiť dobre a Vaša návšteva sa k Vám rada vráti. Nezaberie veľa priestoru, no zároveň ho poskytne dosť na to, aby ste si mali kam odložiť všetky potrebné veci - knihy, fotografie, či cd a dvd. Je z kvalitnej laminovanej drevotriesky. Farebne sa hodí do každej domácnosti, ktorú si chcete zariadiť v modernom alebo aj klasickejšom štýle. K jej farebnému prevedeniu: dub sonoma ľahko dokombinujete aj ďalší nábytok, pretože je v súčasnoti veľmi populárne. Skladá sa z dvoch preistranných skriniek s preskelnnými vitrínami, RTV stolíka s dvoma dvierkami a jednou poličkou vhodnou na DVD prehrávač, alebo ako úložný priestor a jednej police. Je dodávaná v demonte a bez doplnkov, ktoré vidíte na obrázku - vrátane sklenného podstavca na televízor. Tento podstavec nie je možné ani objednať. Rozmery celej zostavy sú (ŠxHxV): 234,8x40,2x175 cm. Ku obývacej stene odporúčame dokúpiť LED osvetlenie s modrým podfarbením, ktoré zvýrazní jej moderný vzhľad a rozžiaru Vašu obývaciu izbu každý večer.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Obývacie steny

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu TEMPO KONDELA Obývacia stena, DTD fóliovaná, dub pieskový/biela, VALERIA OS

Pridať komentár