TEMPO KONDELA Perinák komoda, dub sonoma, PERINAK

TEMPO KONDELA Perinák komoda, dub sonoma, PERINAK

Perinák v klasickom štýle je dobrým riešením do Vašej spálne, či do detskej alebo študentskej izby. Je kvalitným slovenským výrobkom so silnou stabilnou konštrukciou. Farebné...

Perinák v klasickom štýle je dobrým riešením do Vašej spálne, či do detskej alebo študentskej izby. Je kvalitným slovenským výrobkom so silnou stabilnou konštrukciou. Farebné prevedenie: dub sonoma. Má výklopné dvierka z hornej časti a je vyrobený z kvalitnej laminovej drevotriesky. Vnútri je veľký otvorený priestor, kde si odteraz môžete ukladať Vaše periny, prestieradlá či deky. Vrchný prístupový otvor je dostatočne veľký na pohodlné a jednoduché vkladanie perín do úložného priestoru. Využijete ho na odkladanie sezónnych prikrývok, či iných vecí, ktoré akurát nepotrebujete. Je dodávaný v demonte. Rozmery ŠxHxV: 84,8x39,4x93,3 cm. Viac informácií o konkrétnych rozmeroch nájdete v montážnom návode pod popisom produktu.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Komody

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu TEMPO KONDELA Komoda, 4 dverová s 3 zásuvkami, dub/biela, SVIT C

Pridať komentár