TEMPO KONDELA Stolík na notebook LY1479, čierna EVALD

TEMPO KONDELA Stolík na notebook LY1479, čierna EVALD

Ste zvyknutí na pohodlie? V tom prípade bude tento praktický prenosný stolík, vhodnou voľbou práve pre Vás. Odteraz si môžete Váš notebook pohodlne užívať v posteli, na pohovke...

Ste zvyknutí na pohodlie? V tom prípade bude tento praktický prenosný stolík, vhodnou voľbou práve pre Vás. Odteraz si môžete Váš notebook pohodlne užívať v posteli, na pohovke s dostatočným komfortom. Rozmery ŠxDxV: 60x35x20 cm. Materiál a farba: čierna MDf v kombinácii s kovovou konštrukciou a nožičkami. Stolík je skladací, prenosný, ľahko ho odložíte, keď ho práve nepotrebujete, či zbalíte so sebou na cesty, alebo piknik v prírode. Vrchnú časť má polohovateľnú. Môžete si nastaviť jej výšku do troch úrovní. Zložený ho teda môžete využiť na skvelé raňajky do postele, či pri televízore. Stredná a horná poloha Vám vytvorí komfortný nahnutý priestor na Váš notebook, či knihu a noviny. Zároveň je okrajová časť rovná, vytvára tak priestor na odloženie si kávy, čaju, alebo písacích potrieb. Nožičky sa dajú zložiť, alebo nastaviť do troch výškových polôh. Tak si stolík Evald nastavíte vždy podľa aktuálnej potreby.

Podobné produkty

Zobraziť všetky PC stoly

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu TEMPO KONDELA PC stôl, biela extra vysoký lesk HG, RUBUS

Pridať komentár